Dlaczego nie możemy mieć dziecka?

Witam serdecznie. Od 10 lat staramy się z chłopakiem o dzidziusia i nic, chłopak był u lekarza i okazało się że jest płodny ja też byłam u ginekologa i jest ze mną wszystko dobrze dodam jeszcze że ja mam 2 dzieci i mój chłopak też ma córkę. Jeśli oboje jesteśmy zdrowi to co jest nie tak że nie możemy mieć wspólnego dziecka?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.