Domowy sposób na szybszy porost paznokci

jest jakis dobry sposob na domowy i szybszy porost paznokci ... strasznie szybko mi sie one lamiom dziekuje

Witam! Witam! Przede wszystkim powinna Pani dbać o zdrową, zbilansowaną dietę z jak największą ilością świeżych warzyw i owoców. Aby zapobiec rozdwajaniu należy nakładać wzmacniające płytkę paznokcia odżywki w formie lakierów.