Drętwienie nóg, ust i języka - czy to borelioza?

Witam, mam 32 lata, od roku mam problem z nogami. Wieczorem, kiedy już odpoczywam moje nogi zaczynają mi przeskadzać, mam takie uczucie, jakby mi drętwiały, swędziały w środku. Robiłam wszystkie podstawowe badania, wyniki były dobre, od tygodnia zaczął mi drętwięć język i usta. Neurolog podpowiedział mi, że mam zrobić badania na boreliozę, oto moje wyniki: IGM 1,00 zakres laboratorium 0,0-0,08 ujemny >1,1 dodatni 0,0-1,1 wątpliwy IGG O,27 zakres laboratorium 0,0-0,08 ujemny >1,1 dodatni 0,0-1,1 wątpliwy. Bardzo proszę o odpowiedź, czy mam dalej robić badania w kierunku boreliozy czy może udać się do jakiegoś innego specjalisty? Jestem już załamana, bo moje objawy bardzo mi dokuczają, a lekarz rodzinny traktuje mnie jakbym wymyślała i stwierdza, że nie może mi pomóc. Pozdrawiam, Agnieszka

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych dodatkowych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl