Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drożdżyca jamy ustnej a leki

Witam serdecznie. Mam pytanie, ponieważ niedawno stwierdzono u mnie drożdżyce jamy ustnej. Dostałem od lekarza receptę na leki, które miałem stosować przez 2 tyg. Niestety kiedy przestałem smarować wargi i kąciki ust maścią PIMAFUCORT, to wszystkie objawy wróciły. Wyczytałem na internecie, że skuteczna jest taka nalewka http://allegro.pl/vernicadis-nalewka-na-lamblie-grudzien-2013-i3504023957.html Tylko mam pytanie. Czy ona nie zaszkodzi zdrowiu. Może jest coś innego, bardziej skutecznego?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Leczenie łysienia plackowatego

Witam serdecznie. Grzybica jamy ustnej jest najczęściej wynikiem obniżenia poziomu odporności organizmu, spadku poziomu witamin oraz zubożenia prawidłowej flory bakteryjnej w wyniku stosowania np antybiotyków. Nie polecam zakupu przedstawionej mikstury. Bardziej pomocne może okazać się spożywanie świeżych owoców bogatych w witaminy. Myślę iż konieczna jest wizyta u dermatologa.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, z opisu wynika, że w/w nalewka służy do odrobaczania organizmu więc w tym przypadku nie sprawdzi się. Proszę zastosować witaminę B complex oraz wyłączyć z diety słodycze. Polecam chlorchinaldin H na noc. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy