Duszność, uczucie ciągnięcia z prawej strony poniżej żeber

Witam mam objawy takie jak duszność uczucie ciągniecia z prawej strony poniżej żeber toważyszy temu wysiłek przy normalnych pracach domowych kaszel z gęstą białą wydzielina,musze poprostu często odpoczywać,czy to efekt astmy(wczesniej nie miałem tak ostrych)ataków może leczony jestem w złym kierunku może to coś w jamie brzusznej?prosze o porade

Marta Mielniczuk

Witam. Kaszel oraz duszność sugerują, że objawy są związane z układem oddechowym. Jeśli jednak doszło do zaostrzenia objawów, powinien Pan udać się do lekarza. Być może potrzebna będzie optymalizacja leczenia, bądź dalsza diagnostyka. Pozdrawiam.