Duży, podskórny guz na pośladku

Miesiac temu pojawil mi sie duzyposkorny gul na posladku (gul wyczuwalny palcami, podskorny), okiem widoczna duza czerwona plama. Calosc bardziej swedzaca niz bolaca. Wystraszylam sie, pomyslalam ze to ugryzienie. Smarowalam amolem kilka dni. Zaczelo blednac i znikac. Niestety po kilku dniach zauwazylam takie samo obok. Znow amol.Ta sama historia. Gdy znikl ten i pojawil sie nastepny oprocz amola zastosowalam fenistil. I znow to samo. Gul znika ale pojawia sie obok.Co to moze byc?Martwi mnie to.

Witam. Jeśli zmiana jest zaczerwieniona i ucieplona konieczna jest bezpośrednia ocena lekarska. Może być bowiem wynikiem zakażenia bakteryjnego.