Dyskomfort w kolanie i biodrze u 21-latka

Mam 21 lat i gram w piłkę nożną w klubie od 6 lat od 4 miesięcy czuje coraz bardziej narastający dyskomfort w lewym kolanie o biodrze czy to jest coś poważnego i co to może oznaczać.

Dzień dobrym,

Zbyt mało informacji by ocenić problem. Konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy- należy zbadać Pana oraz wykonać odpowiednie testy, być może diagnostykę obrazową.

Pozdrawiam serdecznie.