Dysplazja lewego biodra u 13-miesięcznej córki

Moja 13 m. córka ma dysplazję lewego biodra. Od 6 miesiąca jest leczona szyną koszli z niewielkimi postępami.We wrześniu st.biodr.stabilne, pogłębiony trójkąt scarpy po lewej str. W grudniu rtg dr. stwierdziła podwichnięcie st. biodr. i przykurcz przywiedzeniowy i skierowała nas do Gdańska. Tam pani dr. zaleciła 3 tyg. wyciągu od 20.01.13 i gips na pół roku. W Bydgoszczy dr.n.med. stwierdził że nie ma zwichnięcia zalecił dalsze stosowanie szyny koszli na 8 tyg. i gips. Kolejna wizyta 30.01.13

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. Do tego czasu należy stosować się ściśle do zaleceń lekarza.