Dziecko nie chce pić z butelki

Witam moja pół roczna córka jest karmiona piersia ale piła też chętnie z butelki zaczęłam jej podawac mleko modyfikowane wypiła dwa razy później sie.przeziębila i przestala pić odpycha ja pręży sie i zaczyna płakac dlaczego tak sie zraziła do butelki?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane sytuacje nie sugerują jednoznacznej przyczyny. Proszę cierpliwie próbować po wyleczeniu infekcji córki.