Dziwny kształt penisa - czy taka wada uniemożliwi współżycie?

Witam, mój problem dotyczy kształtu penisa, mianowicie jest on mocno zakrzywiony w dół. Bardzo proszę o ocenę: czy taka wada w ogóle pozwoli na współżycie z kobietą? Czy będzie konieczna interwencja chirurgiczna? W załączeniu przesyłam link do zdjęcia obrazującego rozmiary problemu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cb3137c9db9722a.html
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Odchylenie prącia nie zawsze musi świadczyć o patologii. Czasami jest to jego uroda. W Pana przypadku zakrzywienie jest dosyć istotne, ale nie wyklucza podjęcia współżycia. Wskazane jednak będzie dobranie odpowiednich pozycji, które zagwarantują przyjemne doznania obu stronom.

Niestety w swoim zapytaniu nie podaje Pan wielu istotnych informacji, między innymi: od kiedy obserwuje Pan wygięcie prącia, czy jest ono bolesne, zgrubiałe, czy wyczuwa Pan stwardnienie w miejscu wygięcia? Powyższe objawy są wskazaniem do wizyty u urologa, który zbada prącie i wykluczy chorobę Peyroniego.

Pozdrawiam