Ekstrakcja skruszonych zębów

Witam, W środę tj. 21.12.16 byłem u dentysty wyrwać dwa skruszone zęby(5 i 6 prawe górne). Już przy tym jak lekarz dawał mi znieczulenie czułem, że coś jest nie tak ponieważ znieczulenie było to mocniejsze, a praktycznie go nie czułem. Po bolesnej ekstrakcji okazało się, że pod zębem wokół korzenia była torebka bodajże z ropa. Przez trzy dni nie bolało, aż nagle po wigilijnej kolacji okropnie zaczęło boleć. Dziś ból jest już delikatny, ale w razie nasilenia mogę zażyć majamil? Antybiotyk tat

Lek Majamil zawiera diklofenak - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych - wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.