Euthyrox 125 przy Hashimoto oraz niedoczynności

witam mam niedoczynność oraz hashimoto biorę na codzień 125 euthyrox. Mimo tej dawki mam częstą chuśtawkę nastrorów,często płaczę,nie akceptuje siebie od czasu choroby nic mnie nie cieszy,najchętniej nie wstawałabym z łóżka.Nie mam o tym z kim porozmawiać bo moja pani doktor nie wzbudza u mnie zaufania,a nie mam możliwości przepisać się na NFZ do innego lekarza,bo są odległe terminy,na prywatnego mnie nie stać co robić,bo sił mi brak

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

z wahaniami nastrojów i z depresją może się Pani zgłosć do Poradni Zdrowia Psychicznego bez skierowania od lekarza POZ. Rozmowa z psychologiem powinna pomóc, być może cierpi Pani również na depresję co się często zdarza przy chorobach tarczycy.

Pozdrawiam