Fantazje erotyczne związane z rimmingiem

Czy rimming w moim wykonaniu na mojej partnerce może nieść za sobą jakieś zagrożenia ? Dodam iż jestem z moją partnerką 4 lata. Zawsze ze szczególną uwagą podchodzimy do higieny i dbamy o nasze zdrowie.

Dzień dobry.

Rimming, czyli pieszczenie ustami i językiem odbytu partnera, niezależnie od higieny, wiązać się może m.in. z zakażeniem bakteriami i wirusami żyjącymi w dolnej części układu pokarmowego i w kale. Decyzja o takiej formie współżycia wydaje się być wobec powyższego dosyć ryzykowna.
Można dodać, że ten rodzaj współżycia wiąże się czasem z tendencjami sadomasochistycznymi partnera/-ów.

Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Pani Violetta się chyba zapędziła...

Rimming jako forma realizacji potrzeb seksualnych wiąże się przede wszystkim z zagrożeniami w formie zakażeń. Najlepiej na ten temat wypowiedzą się lekarze medycyny. Z psychologicznego punktu widzenia, jeśli Państwo pragną tej formy realizacji potrzeb seksualnych i nie jest to niekomfortowe dla żadnego z Was - nie ma problemu.
Można dodać, że ten rodzaj współżycia często nie jest związany z tendencjami sadomasochistycznymi partnera/-ów; nie grozi również ich "wykształcenie" lub "wyuczenie" w ten sposób.

Pozdrawiam.