Grudki w kale przypominające skórkę

Co jakiś czas(od ponad pół roku) w moim kale pojawia się coś przypominające skórkę jest koloru brudnego białego o różnym kształcie przeważnie trochę okrągłym. Zaniosłam "to" na badanie na pasożyty i tasiemca jednak wyszło ujemne ,powtórzyłam je kilka razy ciągle ujemne. Badania podstawowe też są dobre. Choruje na boreliozę czy to może mieć coś wspólnego?i co to może być? Brałam antybiotyk doksycyklina przez miesiąc w listopadzie.w styczniu pojawiły się skórki..Co to może być?

Witam. Jeżeli badanie w kierunku obecności pasożytów jest ujemne nie ma powodów do niepokoju. Zmiany obecne w kale z pewnością nie mają żadnego związku z boreliozą.