Guz i cysta w nerce u 67-latki

mam guza w nerce wielkości 1,5 cm. i cyste .Badanie wykazało nie złośliwe. Lekarz mi powiedział, że mam tylok raz w roku sprawdzać ,czy się powiększa.Chciałabym wiedzieć czy to jest słószne .

Nie widząc obrazu ww. zmian - nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego!!! Proponuję zaufać lekarzowi obecnie prowadzącemu lub udać się do urologa onkologa w najbliższym Centrum Onkologii!!! zż