Guzek na szyi a obłożone gardło

Witam. Mam 34 lata. Ostatnio na wizycie u lekarza pracy Pani Doktor stwierdziła obłożone gardło. Kilka dni później wyczułam sobie malutki guzek A szyi taki jak ziarnko pszenicy... co to może oznaczać czy to może być powiązane z obłożonym gardłem?

Lek. Paweł Szadkowski

Może mieć to związek, ale nie jest to raczej niczym niepokojącym. W razie wątpliwości może się skonsultować z lekarzem prowadzącym.