Guzek pod sutkiem w piersi

Witam serdecznie mam takie pytanie....mam guza,co prawda małego ,zaraz pod sutkiem. Obawiam się ,że to moze być rak...u nas w rodzinie moja babcia miała raka kręgosłupa nie jestem pewna czy to ma jakiś związek...proszę o pomoc,dziękuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Zalecam żeby udała się Pani do ginekologa bądź chirurga onkologicznego celem diagnostyki i ustalenia postępowania. Pozdrawiam