Guzek w obrębie członka u 19-latka

witam, chcialem zapytac mianowicie pojawila mi sie krosta taki guzek na penisie, z poczatku byla twarda, teraz jest miekka ale z biegiem czasu widac bylo obieranie skóry tak jakby to był syf strasznie sie obawiam ze moze to rak jąder? mam sporą opryszczke na penisie no fakt przez moją niedbałość(wstydze sie) tego guzka naciskalem i troszke z niego poszlo bialego syfu...ale krostka teraz stala sie taka gumowa, mam ją czyms smarowac? wstydze sie isc do lekarza z góry dziekuje!

Witam!
Pewnie Pana rozczaruję ale wizyta u lekarza jest konieczna. Nikt nie podejmie się dawania Panu zaleceń bez obejrzenia zmiany. Guzek na penisie nie jest typowy dla raka jądra, jednak konieczne jest wykluczenie chorób przenoszonych drogą płciową, zwłaszcza że pisze Pan o opryszczce. Ze względu na Pana zdrowie, płodność oraz dobro partnerki powinien Pan niezwłocznie zgłosić się do dermatologa. Wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego w przypadku wizyty na NFZ (darmowej).