Guzki, biały nalot na skórze głowy a odpowiednie działania

Dzien dobry mam na imie Edyta i swendzi mnie czensto głowa i pojawia sie biały nalot i z tyłu glowy mam takie małe guzki twarde jak sie je mocniej nacisnie to ropa z nich leci i nie mam wlosow obok tych gozkow pod skorą i chciałabym sie dowiedziec masci lub leki, szampony byłyby na to ??

Koniecznie proszę skontaktować się z dermatologiem. Tego typu zmiany wymagają leczenia często długiego. Bez leczenia pozostaną blizny i choroba może dalej trwać
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.