Guzki w okolicy żuchwy, cysta na dziąśle i utrata wagi

mam cyste na dziąśle od ponad 7miesiecy ,czekam na operacje pod narkoza bo infekcja jest bardzo duza ,zajela nawet podniebienie ,teraz od 2 tygodni zaczely mi wychodzić guzki pod zuchwa i na zuchwie .Czy te guzki to cos może być groźnego ? schudłam 10 kg w ciągu 3 miesięcy .nie mam apetytu i jestem ciagle zmeczona .

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, bez badania trudno cokolwiek więcej powiedzieć- jednak lepiej będzie skonsultować się z lekarzem.