Gwałtowny spadek nadciśnienia po lekach

Witam,mam 31 lat i nadciśnienie, lekarz przepisał mi lek moczopędny oraz atenolol i ciśnienie mam 125/75 czy to nie jest za gwałtowny spadek? Moze powinienem odstawič lek moczopędny, dodam jeszcze że lek moczopedny biore rano a atenolol wieczorem i nie moge zasnać oraz strasznie sie pocę i jest mi zimno, czego nigdy nie miałem, dziekuje za porade

Witam. Pana obecne ciśnienie tętnicze krwi można uznać za optymalne - z całą pewnością nie jest ono zbyt niskie. Ewentualna modyfikacja terapii może odbywać się tylko i wyłącznie w porozumieniu z lekarzem prowadzącym.