Infecto Bicillin i rumien u 8-latki

Moja córka (8lat) przyjęła dzisiaj drugą dawkę doustnie Ifecto Bicillin syrop 750, ma zaczerwienione ręce i stopy, wygląda to jak rumień. Innych objawów nie ma czy powinnam udać się natychmiast do lekarza?

Milena Lubowicz

W pierwszej kolejności proszę odstawić ten syrop, jeżeli wiążę Pani wystąpienie objawów właśnie z tym. Gdyby po odstawieniu nie było poprawy proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam