Interpretacja badania histopatologicznego torbieli nad zębem

proszę bardzo o interpretację badania histopatologicznego po wyłuszczeniu torbieli nad zębem 22 i 23: Fragmenty niespecyficznej, owrzodziałej tkanki ziarninowej, tkanki łącznej z obfitymi mieszanokomórkowymi naciekami zapalnymi oraz treść ropna a w niej kolonie bakterii o typie promieniowców.

Lek. Tomasz Budlewski

Maciek zapalny i bakterie. Konieczne odpowiednie leczenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa.