Interpretacja badania Holtera przy przepuklinie rozworu przełykowego i alergii

WITAM! PROSZE O INTERPRETACJE BADANIA HOLTERA; RYTM ZATOKOWY 46-154 SREDNIO78 ZAKLOCONY POJEDYNCZA EKTOPIA PRZEDSIONKOWA.103152Qrs"ow 12 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 5tachykardii. BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ PONIEWAZ STRESUJE SIE A NA WIZYTE U KARDIOLOGA TRZEBA CZEKAC OK 3 MIES. DODAM JESZCZE ZE BADANIE ECHO SERCA JEST CALKOWICIE PRAWIDLOWE.NATOMIAST MAM BOLE W KLATCE PIERSIOWEJ DUSZNOSCI I DRETWIENIA LEWEJ REKI.CHORUJE NA PRZEPUKLINE PRZELYKU ALERGIE PODEJZENIE ASTMY

Dr n. med. MaĹgorzata Ĺťach-Muzolf

Holter EKG prawidłowy.
Pozdrawiam
M. Muzolf

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badania nie wykazuje bardzo poważnych zmian. Oczywiście wspomniane w badaniu tachykardie nie powinny występować jednak mogą być one wynikiem działań niepożądanych leków stosowanych w astmie. Proszę na spokojnie udać się do kardiologa.