Interpretacja wyników badania serca 54-latka

Proszę o interpretacjię wynikow;Heart Rates; Min 63BPM at 03;03-2 Bradycardia Runs.Max 121BPM at06;29-2 Longest. Avg 84 BPM Min Rate .C-Peptyd 0,03 .Wiek 54 lata.Z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tego typu badanie powinien ocenić specjalista kardiolog w oparciu o aktualny stan kliniczny oraz wyniki innych badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do specjalisty kardiologa.