Interpretacja wyniku badania RTG stawów biodrowych
Witam mam 28 lat jestem mężczyzną. Proszę o interpretację wyniku badania rtg: W stawach biodrowych zwężenie szpar oraz torbiele zwyrodnieniowe w głowach k. udowych i panewkach. Zarysy głów kości udowych od strony szpar nierówne. Czy to coś poważnego?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dzień dobry,
jest to opis zmian zwyrodnieniowych w stawach biodrowych.
Wymaga Pan konsultacji ortopedycznej - zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego i przeprowadzenie badania fizykalnego - dopiero wtedy będzie można precyzyjniej określić zaawansowanie zmian.