Jak długo może przeżyć płód z wadami genetycznymi?

Witam jestem w 13 tygodniu ciąży bliźniaczej, pierwsze bliźnięta rozwija się prawidłowo, u drugiego niestety jest bardzo dużo wad, agnezja DV, przerosniete serce, zarośnięte rączki, nie zamknięta klatka piersiowa, różnica wielkości główki do reszty ciała wynosi 2 tyg. Pytanie jak długo może przeżyć płód bez DV i jak długo mogę chodzić z martwym płódem?. Ciąża jest dwukosmowkowa, dwuowodniowa

Lek. Tomasz Budlewski

Ocena zawsze jest bardzo indywidualna należy udać się do ginekologa i Ew konsultacyjnie do szpitala z referncyjnoscia 3 st