Jak długo Pronasal usuwany jest przez organizm?

Witam, mam 37 lat i planuję ciążę. Ze względu na zapalenie zatok przez 5 dni stosowałam aerozol do nosa Pronasal (50 mikrogramów) po 2 dawki do każdej dziurki nosa 2 xdziennie. Jak długo jest ten lek wydalany z organizmu? Czy przed planowanym poczęciem powinnam zachować jakiś odstęp czasowy?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje rozpocząć starania po zakonczeniu miesiączki

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.