Jak długo w organizmie człowieka utrzymują się benzodiazepiny?

ILE CZASU , JAK DŁUGO W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA PO ZAŻYCIU ŚRODKA JAKIM SĄ BENZODIAZEPINY MAJĄ DZIAŁANIE BENZODIAZEPINY I JAK DŁUGO MAJĄ ODDZIAŁYWANIE NA ORGANIZM CZŁOWIEKA.... PROSZĘ O MEJL;.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Okres półtrwania benzodwuazepin w organizmie zależny jest od konkretnego leku, który został przyjęty. Czas ten może wynosić od paru godzin do kilku dni. Potrzebna jest nazwa leku aby odpowiedzieć na to pytanie.

Dzień Dobry,

Każdy organizm reaguje w sposób indywidualny i jest to zależne od leku.
Przyjmuje się czas kilku godzin do kilku dni.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com