Jak interpretować wyniki badań przy WZW typu B?

Witam mam wzw b...wiem o tym od ponad roku.. Czy jeśli badanie ilościowe wirusa podskoczylo w ciagu pol roku z 256 na 5870 to bardzo źle??? To norma że on tak skacze czy się uaktywnil?? Dziękuję za odpowiedz badania usg ok i alaty..................................................................................

Lek. Michał Lenard

Niestety taki wynik nie jest normą, konieczna będzie wizyta u swojego lekarza prowadzącego najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiam!