Wyniki badania pad kątem WZW typu B

Witam, parę tygodni temu robiłam badania krwi. Sen z powiek spędza mi wynik badania wątroby. Chodzi o badanie pod kątem WZW typu B. Badanie metodą CLIA, HBs-p/c przeciw HBs (WZW typu B)(V42) - obecne 54,00 mlU/ml (obecne od 12,0). W 2001 roku byłam szczepiona na WZW typu B. Lekarz widząc wyniki zapewniał mnie, że wszystko jest w porządku, a wynik jest taki przez szczepionkę, która jest dalej aktywna. Czy faktycznie nie mam się o co martwić czy lepiej zrobić więcej badań? Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, poziom przeciwciał świadczy o skuteczności przebytego w przeszłości szczepienia.