Jak leczyć bardzo silne napady agresji?

Witam. Mam olbrzymi problem! Mam niesamowite napady agresji!!!! Co jest najorsze i mnie przeraża so one kierowane do moich dzieci. Za kazdym razem atak nastepuje po wieokrotnych prosbach, by wykonały moje polecenie. W wiekszosci przypadkow, chodzi o posprzatanie po zabawie. Zawsze konczy sie tym, ze bawia sie dalej, udają, ze mnie nie słyszą i smieja się. Wlasnie wtedy nasteuje mój atak. Wpadam wtedy w jakis amok. Krzyczę, rzucam zabawkami i mowie tyle okropnych rzeczy pod adresem swoich dzieci!! Najgorsze jest to, ze dobieram slowa swiadomie, tak żeby skrzywdzic je jeszcze bardziej. Jakby sao zachowanie bylo za malo. Probowalam cos z tym zrobic. Najpierw byl psycholog, ozniej psychiatra, ktorystwierdzil, ze mam silna nerwice. Dostalam tabletki, ktore tylko troche pomogly. Teraz moja wizyta u psychiatry trwa 5 minut. Dostaje kolejne recepty, place 100 zł i pppo wizycie. Malo tego, ostatnio powiedzialam lekarzowi, ze mam myśli samobojcze, bo nie chce juz krzywdzic dzieci swoim zachowaniem, to dostalam kolejne recepty na leki. Nie wiem gdzie juz szukac pomocy. Mam 35 lat i chcialabym w koncu zyc pelnia zycia. Jestem corka alkoholika samobojcy. Pewnie ma to ogromne znaczenie jaka teraz jestem. Gdzie szukac pomocy?

Szanowna Pani,

wskazane jest leczenie metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, potrzebuje Pani specjalistycznego wsparcia, psychoterapeutycznego. Nauczy się Pani rozpoznawać swoje negatywne wzory myślowe (schematy), zrozumie Pani swoje emocje - nauczy się je Pani rozpoznawać - złość jest napędem zachować agresywnych, poprawi się Pani funkcjonowanie społeczne. Zamieszczam artykuł:
https://charaktery.eu/artykul/powtorka-z-samotnosci

Pozdrawiam serdecznie