Jak leczyć błonę nasiadkówkową i obrzęk siatkówki?

Witam. Jak leczyc blonę nasiadkówkową obrzek siadkowki. Jestem po usunięciu zaćmy i kspsulotomii czy tylko czeka mnie witrektomia ? Nie jestem cukrzykiem takze to nie ten typ obrzęku. Do tego mialem laserowaną siatkówke z powodu przedarc. Wokol zródeł swiatla widze smugi mgle promienie tak ja by to byla zacma wtorna do tego nie ostre widzenie takze w dzien nie da sie jezdzic samochodem. Chcialbym widziec tak jak na początku po usunieciu zacmy ostro i wyraznie czy poddac sie ryzykownej witrektomi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z doświadczonym specjalistą okulistą, który pokieruje dalszym postępowaniem oraz odpowie na pytanie jakie leczenie będzie dla Pana najlepsze.