Jak leczyć ból ścięgna?

Boli mnie prawdopodobnie ścięgno Achillesa. Gdy ruszam stopą, albo gdy chodzę czy biegam. Tylko ze boli mnie na samym dole tego ścięgna i nie wiem czy to coś poważnego czy nie. Nie wiem czy mam się udać do lekarza czy nie.

Jeżeli objawy utrzymują się przez dłuższy okres (ponad tydzień) proponuję wizytę u lekarza POZ. Pozdrawiam.