Jak leczyć niedoczynność tarczycy w 7 tygodniu ciąży?

Witam Jestem w 7 tygodniu ciąży , choruję na niedoczynność tarczycy , wynik tsh okolo 5 tygodnia wynosił 3,5 norma do 4,2 brałam Euthyrox88 , zwiększono dawkę do 100 i po 2 tygodniach tsh =0,63 czy to możliwe żeby tak szybko zadziałały tabletki ??Dodam, że badania robiłam w jednym lanoratorium.

Lek. Paweł Szadkowski

Zwykle ocena TSH jest zlecana po dłuższym okresie, ale skoro wartości osiągnęły wartości pożądane to dobrze. Proszę pozostawać pod ścisłą opieką swojego lekarza prowadzacego.