Jak leczyć senność przy Hashimoto?

witam, mam 31 lat, tsh 1,92 mama choruje na haschimoto, badanie robilam bo od dluzszego czasu czuje zmeczenie, nie wazne ile bym spala czy malo czy dlugo to i tak budze sie zmeczona i tak caly dzien, czy mimo ze tsh w normie to powinnam sprawdzic pozostale czyli anty tpo ft3 i ft4?

Lek. Michał Lenard

Wynik badania powinien zinterpretować Pani lekarz, który w razie potrzeby zdecyduje o rozszerzeniu diagnostyki. Pozdrawiam!