Jak leczyć syndrom pustego nosa?

Syndrom pustego nosa. Secondary atrophic rhinitis. Pytanie do laryngologa; 1. Czy w Polsce istnieją ośrodki leczące operacyjnie wymienione wyżej jednostki chorobowe. 2. Proszę wymienić te metody- ogólnie je wymienić 3. Czy jakiś ośrodek w Polsce prowadzi projekt naukowy dotyczący ww. schorzeń 4. Czy są państwo świadomi, że nie informowanie pacjenta o jego schorzeniu jest obowiązkiem lekarza. Wprowadzanie pacjenta w błąd w zakresie jego choroby, ukrywanie przyczyn schorzenia jest przestępstwem, prawda/fałsz?

Szanowny Panie, przykro mi ale nie potrafię pomóc. Proszę udać się na konsultację do laryngologa