Jak ocenić taki opis scyntygrafii kości?

Bardzo prosze o interpretacje wyniku scyntografi kości w opisie pisze, Obraz opisanych ognisk odpowi ada w pierwszej kolejnosci efektowi prosesu zwyrodnieniowo-wytworczego? co to oznacza,badanie zrobione w zwiazku z rakiem prostaty w celu wyeliminowania przerzutow do kosci.Czy ten opis wskazuje na proces nowotworowy??

Dzień dobry,

zmiany zwyrodnieniowo - wytwórcze to patologiczne narośla kostne na skrajnych częściach kości.

Pojawiające się wyniku niszczenia chrząstki stawowej zmiany, wywierają wpływ na pracę stawów.

Wynik do oceny przez lekarza prowadzącego który zlecił diagnostykę ze względu dokładną posiadaną historię choroby.

Pozdrawiam