Jak pomóc mężowi przyjmującemu tabletki na erekcję?

Znalazłam u męża tabletki na zaburzenia erekcji. Nie wiem jak zacząć rozmowę bo domyślam się że to delikatny temat. Nie zauważyłam żadnych niepokojących sygnałów fizycznych stąd moje zaskoczenie. Mamy teraz dużo stresów małe dziecko ciągły brak czasu. Mąż też dużo pracuje Jak pomoc?

Witam,
myślę, że najlepiej powiedzieć wprost o tym, że znalazła Pani takie leki i spokojnie o tym porozmawiać. Jest to delikatny temat więc i sama rozmowa powinna być subtelna, empatyczna i pełna zrozumienia. Ważne aby podkreśliła Pani to, że martwi się Pani o męża i chciałaby mu pomóc jeżeli pojawił się jakiś problem. Nie znając powodów posiadania takich leków trudno opracować strategię pomocy. Przy stresie i znacznym obciążeniu psychicznym i fizycznym zdarzają się problemy z erekcją oraz z samym popędem seksualnym. W takim przypadku należałoby skorzystać z pomocy psychologa aby znaleźć źródło takiego stanu i wypracować efektywne metody radzenia sobie ze stresem oraz w sytuacjach trudnych.
Powodzenia!

Dzień dobry!
Skoro nie zauważyła Pani niepokojących objawów, a mąż nie dzielił się z Panią tą informacją to może niekoniecznie trzeba o tym rozmawiać?
Co Panią niepokoi w tej sytuacji?
Z wyrazami szacunku
Barbara SUlanowska