Jak poradzić sobie z bólem migdałków u 23-latki

Mam 22 lata i od 3 lat mam problem z migdałkami Co jakiś czas robią mi się czerwone muszę brać antybiotyk który nic nie pomaga. Nawet zażywałam przez okres 5 miesięcy pyrantelum w zawiesiny co 2 tyg. i nic nie pomaga. Często pojawiają mi się kamienie na migdałkach które oczyszam i później gardło przepłukuje wodą utleniona. Każdego dnia stosuje Euthyrox 50 Oczywiście każdego dnia szałwia do płukania gardła Gripactive który zażywam każdego dnia Scorbolamid co 2 dzień. Chciałabym coś co rzeczywiście pomoże na moje migdałkami nie chcę ich usuwać, a chcę się dowiedzieć o jakiś lekach czy coś może innego powinnam stosować może leki sterydowe albo leki homeopatyczne chcę je w końcu wyleczyć.

Pyrantelum to lek na pasożyty przewodu pokarmowego np na glisty itd ktoś Cię oszukuje. Migdałki są potrzebne człowiekowi tylko do siódmego roku życia. potem ropne migdałki mogą już tylko zrobić nieodwracalną na całe życie krzywdę w postaci choroby reumatycznej serca,stawów, narządu wzroku, przydatków itd...Usuń je jak najszybciej!