Jak poradzić sobie z brzuchem po ciąży?

Witam mam 36 lat 153cm 48kg i nienawidzę własnego brzucha który pozostał mi po bliżniakach miałam cesarkę w 2009r a mój brzych ma 83cm dodam że pracuje po 12 godzin i prawie codziennie to siłownie baseny odpadają jak mam sobie z tym poradzić bo bardzo nienawidzę swojego brzucha. katarzynka.tr@wp.pl będę wdzięczna za jakąś poradę

Podana przez Panią masa ciała jest prawidłowa do Pani wzrostu. Jeśli problemem jest niewielki nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, warto rozważyć mało inwazyjne zabiegi redukujące jej nadmiar i ujędrniające skórę,. np. UltraShape. Przy dużym nadmiarze tkanki tłuszczowej warto rozważyć liposukcję.

Dzień dobry,

Jeśli nadmiar tkanki tłuszczowej jest niewielki skuteczne mogą okazać się nieinwazyjne zabiegi modelujące np Maximus. Technologią jest tu fala radiowa, która doprowadza do skurczu włókien kolagenowych w czego konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry, ponadto pod wpływem wysokiej temperatury komórki tłuszczowe ulegają upłynnieniu. Zalecane jest seria ok 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
Oczywiście pierwszym krokiem jest bezpośrednia konsultacja.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska