Jak poradzić sobie z infekcja pochwy po goleniu?

Od kilku dni mecze się z infekcja pochwy po goleniu tak pani doktor stwierdziła i przepisała dużo leków, maść travocort, tabletki dopochwowe Nystatyna i antybiotyk w tabletkach Fluconazole. Jeszcze wcześniejsze objawy tej infekcji był okropny ból przy oddawania moczu myślałam że się porycze i czasami w ostatniej chwili dolecialam do toalety. Ból swędzenie się zmniejszyło po 3 dniach i znowu lekko powrócił ból czy to jest normalnie bo się nie da funkcjonować normalnie juz

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawia a nadal nalezy wykonać doagnostyke i wdrożyć leczenie celowane