Jak postępować przy ŁZS?

Dzień dobry, mam takie pytanie, niestety aktualnie nie mogę z nim się zwrocić do mojego lekarza. Posiadam łojotokowe zapalenie skóry. Doskwiera mi głównie łupież oraz suche kąciki nosa jeśli tak to mogę nazwać. Ale do rzeczy. Zauważyłem, że im krótsze posiadam włosy, tym łatwiej jest mi walczyć z chorobą. Czy prawdą jest, że im krótsze włosy tym łatwiej leczyć łojotok? Czy to tylko moje mylne wrażenie. pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry i głębokość przebarwień . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl