Jak powstrzymać szybki wytrysk?

Witam mam problem ze swoim wytryskiem tzn po wlozeniu do pochwy swojej dziewczyny po kilku sekundach jestem gotowy czy mozna cos z tym zrobic??

Dzień dobry!

Pierwszym krokiem jak diagnoza, czy rzeczywiście w Państwa sytuacji możemy mówić o wytrysku przedwczesnym, a także rozpoznanie, jakie są tego przyczyny i mechanizm. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapeutycznie (prowadzi psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!