Jak pozbyć się blizn z twarzy?

Mam blizny na twarzy powstałe wskutek zadrapań i mrozu. Jak się ich pozbyć bądź zminimalizować ich widoczność?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy blizny, zbada je . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Dzień dobry, aby usunąć blizny proponuje kilka metod, które w praktyce dają bardzo dobre efekty. A są to między innymi mezoterapia mikroigłowa - tutaj trzeba podać podczas zabiegu odpowiedni preparat, peelingi chemiczne, rf frakcyjny bądź tez zabiegi laserowe. Podczas wywiadu kosmetologicznego metoda powinna być dostosowana do rodzaju blizn oraz miedzy innymi Pana dostępności, ponieważ po nie których zabiegach będzie można wrócić do pracy następnego dnia a po nie których będzie pan wyłączony ok tygodnia. Mezoterapia igłowa bądź osoczem nie uzyska pan zadowalających efektów.

Pozdrawiam serdecznie