Jak pozbyć się problemów z nadmierną potliwością?

Witam,mam 34 lata.Od nastolatka mam nerwicę lękową.Później depresja,napadowość..Nadal mam nerwicę lękową.Obecnie leczę się lekiem Efectin ER.Mam pytanie odnośnie pocenia się.Bardzo mi to dokucza,zwłaszcza na czole .Poza tym dłonie itd.Czy jest sposób,że usunąć całkowicie bezpowrotnie pocenie się z ciała?Leki pomagają w pewnym stopniu ,ale to później wraca i tak.I nie są na tyle skuteczne,żeby usunąć to całkiem.Może jakiś zabieg czy cokolwiek? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.