Jak pozbyć się problemu z nadmiernym wypadaniem włosów?

Dzień dobry, od paru lat borykam się z nadmiernym wypadaniem włosów. Nie chodzi mi tylko o głowę, ale również zarost na brodzie, brwi, włosy łonowe. Jak dotąd nie zauważyłem żadnych przerzedzeń itp. natomiast trochę martwi mnie ten fakt. Dodam, że nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów, chociaż podejrzewam, że istotne jest, iż po potarciu brody, czasem pojawia się na niej starty naskórek/łupież. Będę wdzięczny za sugestie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom tsh i morfologię a następnie udać się do lekarza dermatologa.