Jak pozbyć się włosków na przedramionach?

Chciałbym pozbyć się włosków które mam na przedramionach. Nie są one bardzo ciemne i grube a gdzieś czytałam ze jedynie takie da się usunąć. Czy jest szansa aby się ich pozbyć?

Dzień dobry, najlepiej było by udać się na konsultacje do kosmetologa, który po obejrzeniu włosków na przedramionach oceni czy zawartość melaniny we włosie jest wystarczająca, aby wykonać zabiegi depilacji laserowej, ponieważ to właśnie ten zabieg trwałe usuwa owłosienie. Najbardziej popularny na rynku laser do epilacji to laser diodowy. Największą skuteczność wykazuje w przypadku ciemnych i grubych włosów i jasnej skórze. Oczywiście to nie znaczy, że w przypadku włosów cieńszych czy mniej napigmentowanych będzie nie skuteczny. Będzie, natomiast efekt może być słabszy niż w pierwszym przypadku. Bardzo dobrym laserem skierowanym również na owłosienie jaśniejsze, ale zawierające we włosie pigment czy w przypadku w włosów delikatnych jest laser Soprano ice platinum. Emituje on w trakcie jednego impulsu 3 długości wiązki laserowej. (Aleksandryt owy, diodowy i Nd:Yag). Na rynku dostępne są również lasery do włosów jasnych, blond, ale te mimo zapewnień nie spełniają oczekiwań. Innym, mniej trwałym rozwiązaniem jest regularne wykonanie zabiegów depilacji woskiem.

Pozdrawiam serdecznie