Jak rozmawiać z córką, która popełnia błędy?

Witam mam problem z córką ponieważ robi źle rzeczy których nie powinna później tego żałuje.jak z nią rozmawiam to mówi ze wie ze źle robi ale nie wie dlaczego.co robic

Dzień dobry, trudno udzielić porady gdyż Pani mail jest bardzo ogólny. Być może córka chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę, a wie że to najlepsza metoda. Wtedy uwaga daje tyle gratyfikacji, że nie przejmuje się konsekwencjami. Jednak warto skonsultować problem u psychologa. Zarejestrować się razem z córką. Zapewne konsultacja w gabinecie, możliwość przeprowadzenia szczegółowego wywiadu pomoże udzielić konkretnych wskazówek, które będą bardzo pomocne.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych...

Zacznę od takiego stwierdzenia, że jest przyczyna i skutek tej przyczyny..

Myślę, że wskazana i pomocna byłaby dla Pani Córki taka zwyczajna rozmowa z psychologiem, do której mocno zachęcam.

Serdeczności i pomyślności dla Pani i Córki życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605