Jak schudnąć z ud po urodzeniu dziecka?

hej mam 21 lat, ponad rok temu urodzilam dziecko... schudlam 20 kilo i waze teraz 55-56. ostatnio zauwazylam ze tluszczyk odklada mi sie miedzy nogami na udach. nienawidze tego, nie moge na to patrzec . poradzcie mi cos na zgubienie tego
21 LAT ponad rok temu

Witam,
W przypadku odkładania się tłuszczyku na udach zalecana byłaby aktywność ruchowa, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności dolnych partii ciała. O ile żywi się Pani nadal zdrowo i racjonalnie nie powinno być większego problemu z utratą tłuszczyku. Polecam też masaże typu rolletic, które świetnie rozbijają tkankę tłuszczową. Muszą być jednak odpowiednio wykonywane.

Witam, najlepszym wyjściem na ukształtowanie sylwetki w przypadku odpowiedniej wagi są zdecydowanie ćwiczenia. Mamy w tym zakresie wiele możliwości: siłownia i ćwiczenia pod okiem instruktora, bieganie, jazda na rowerze czy ćwiczenia w domu, które można znaleźć chociażby w internecie. Powodzenia.

Witam serdecznie! Niestety nasz organizm nie zawsze chce z nami tak współpracować, jakbyśmy sobie tego życzyli. Kobiety podczas redukcji tkanki tłuszczowej przeważnie najszybciej chudną z twarzy, biustu, ramion i brzucha, a "oporny" tłuszcz na udach i pośladkach zostaje!
Pozostaje uzbroić się w cierpliwość, lub, ewentualnie, wspomóc się dwoma metodami poprawiającymi ukrwienie w "problematycznych" strefach"
1) Masaże na zasadzie drenażu - wałkami lub rolkami z drewna lub twardego tworzywa - poprawiają miejscowe ukrwienie
2) peelingi gruboiarniste - wcierane i masowane
Pamiętajmy jednak,że wszystko wymaga konsekwencji i wytrwałości, by przyniosło rezultat!
Polecam także wszelkiego rodzaju ćwiczenia wzmacniające - przywodzenie, odwodzenie itp :-)